Sobotní kurzy

Zahájení:
6. 1. 2018

Termíny lekcí:

6. 1., 13. 1., 20. 1., 27. 1., 3. 2., 10. 2. 2018

Vzhledem k nestabilním sněhovým podmínkám bude každý čtvrtek po 17. hodině na těchto www stránkách a FB oznámeno, zda se lekce uskuteční. V případě neuskutečněných lekcí ve výše uvedených termínech, se lekce posouvají na další soboty od 3. 3. dále. V sobotu 17. 2. a 24. 2. se z důvodu plzeňských jarních prázdnin nepojede.

Typy kurzů:
Od úplných začátečníků, kteří nikdy nestáli na lyžích/snowboardech až po dobré lyžaře/snowboardisty, kteří si chtějí zdokonalit techniku.
• Lyžařské kurzy pro děti od 5 - 18 let
Od úplných začátečníků, kteří se hravou formou seznamují s pohybem na lyžích až po velmi dobré lyžaře, kteří se chtějí zdokonalit nejen v carvingové technice. Děti jsou zařazeny do odpovídajících skupin dle věku a výkonnosti podle vyplněné přihlášky a rozřazeni do družstev při první lekci.
• Snowboardové kurzy pro děti 8 - 18 let
Snowboardové začátky jsou pod vedením instruktora mnohem jednodušší a rychlejší. Zdokonalíme i zkušené ridery. Děti jsou zařazeny do odpovídajících skupin dle věku a výkonnosti podle vyplněné přihlášky a rozřazeni do družstev při první lekci.

Místo výuky:
Špičák: Potraviny-Hořec (svah je rezervován pouze pro naši lyžařskou školu),
Vajsovna – dětské hřiště, Gódl, Pancíř, ..., Mariánské Lázně, …, Kocourov, Nýrsko.
Místa výuky jsou vybírána dle aktuálních sněhových podmínek a lyžařských dovedností dětí.

Poslední lekce:
Závody (obří slalom) na lyžích/snowboardech a maškarní rej na lyžích (pro menší děti).

Oběd:
Polévka, hlavní jídlo a čaj v místní restauraci. Cena cca 90 Kč, platí se na místě.
Na obědě si děti odpočinou a naberou sílu před odpolední výukou.

Upozornění:
Žádáme o odborné seřízení bezpečnostního vázání, lyže musí mít bezpečnostní brzdy. Lyže (společně s hůlkami) a snowboardy budou přepravovány pouze v podepsaném obalu! Pro všechny děti jsou povinné přilby!

Odjezd:
7:30 hod.: Plzeň – parkoviště v Radčické ulici u PLAZA CENTERS (bývalé výstaviště)
7:45 hod.: Plzeň – konečná tramvaje č. 4 na Borech, autobusová zastávka směr Klatovy
8:00 hod.: Přeštice – autobusové zastávky na Masarykovo náměstí
Návrat:
18:00 hod. – Plzeň Bory
18:15 hod. – Plzeň Plaza
V případě změny budete informováni ráno při odjezdu autobusu. Snažíme se, aby autobusy přijely včas, avšak nikdy dříve než v uvedený čas. Prosíme rodiče o trpělivost v případě zpoždění (např. extra zastávky pro děti navíc, dopravní situace, …).

Cena:
2550 Kč – jednotná cena pro všechny typy lyžařských i snowboardových kurzů.
Cena obsahuje:
Dopravu autobusem, celodenní výuku lyžování/snowboardingu pod vedením zkušených instruktorů, cvičitelů a učitelů lyžování (kvalifikace Svazu lyžařů ČR), zdravotnický dohled, pojištění na odpovědnostní plnění LŠ a správní poplatky.
Cena neobsahuje:
1200 Kč na lyžařské vleky, platí se společně s kurzovným.
Oběd, který se platí na místě.
V případě neúčasti se vrací peníze za neprojeté lyžařské vleky. Částka za dopravu a školné se nevrací, místo je možné po telefonické dohodě na čísle 739 088 396 obsadit jinou osobou bez nároku na výuku.
Vyúčtování lyžařských vleků bude provedeno dle skutečných nákladů po ukončení všech šesti lekcí. Tzn., že vracíme za vleky vždy, když je Vaše dítě nemocné a samozřejmě začátečníkům, kteří první lekci vlek nevyužívají.
Upozorňujeme, že peníze se vrací pouze v hotovosti.
Termín Vám bude zaslán e-mailem a najdete ho i na těchto webových stránkách po ukončení kurzů.

Přihlášky a placení:
Přihlášky a platba sobotních kurzů je možná dvěma způsoby, platba však musí vždy obsahovat kurzovné i zálohu na vleky, tj. celkem 3750 Kč.
• Vyplněním on-line přihlášky a uhrazením platby na účet vedený u ČSOB: 276349393/0300. Jako variabilní symbol uveďte prvních šest čísel z rodného čísla dítěte a do poznámky jméno dítěte. Platbu zašlete nejpozději do 5-ti dnů od zaslání přihlášky.
Přihláška bez platby nebude akceptována. Platba připsaná na účet bez zaslání přihlášky a nevyplněného variabilního symbolu bude vrácena.
• Platba v hotovosti je možná 1. 11. a 8. 11. 2017 od 17 do 18 hod. v LEOSKI. Jedná se pouze o tyto dvě středy a určené časy! LEOSKI – prodejna lyžařského a snowboardového vybavení v Plzni, Úslavská 75 (u bazénu na Slovanech, mezi plaveckým bazénem a halou TJ Lokomotiva).

Rozdělení do autobusů (jmenný seznam) Vám zašleme e-mailem ve čtvrtek 4. 1. 2018 na adresu uvedenou v přihlášce. A co s sebou? Bližší informace o výzbroji a výstroji najdete na této stránce: Co s sebou na jednodenní kurzy.

Věříme, že zima 2018 bude bohatá na sníh a všech 6 lekcí uskutečníme. V opačném případě vracíme v hotovosti plnou cenu neodjeté lekce (doprava, školné, vleky).

Více z této kategorie: « CO S SEBOU?

Více z této kategorie: « Co s sebou?